У наш час великою популярністю користується все екологічно чисте і натуральне. Саме тому все більше людей віддає перевагу використанню мила ручної роботи. Воно користується попитом як серед чоловіків, так і серед жінок і дітей. А в Європі вже давно подарунок у вигляді мила ручної роботи вважається хорошим тоном.

В Україні зараз спостерігається та ж тенденція і багато хто обирає мило ручної роботи в якості подарунка друзям і близьким на свята. Та й себе іноді можна побалувати незвичайним милом, яке завдяки привабливому дизайну здатне прикрасити будь-яку ванну кімнату.

У зв'язку із зростанням популярності мила ручної роботи зросли і вимоги до нього. Гарне мило повинно мати привабливий зовнішній вигляд, а також виготовлятися з натуральних компонентів. Саме таке мило ручної роботи - екологічне, натуральне і вражаюче своїми незвичайними формами - створює компанія Шелсі. Ця українська фірма пропонує не просто засоби гігієни. Кожен шматочок мила, виготовлений майстрами компанії - це прекрасний витвір мистецтва, який викликає захват і зачарування. А неповторний аромат мила і відчуття, яке воно створює після застосування, несуть позитивний заряд емоцій. Не дарма його називають "милом гарного настрою".

На відміну від багатьох виробників мила ручної роботи, які використовують у виробництві готову мильну основу, куплену за кордоном, фахівці компанії Шелсі розробили рецептуру мильної основи. Вона поєднує ретельно підібрані натуральні інгредієнти. В якості основної сировини для мильної основи застосовуються високоочищені жирні рослинні кислоти, витягнуті шляхом передової технології з кокосової і пальмоядрової олій, а також високоякісний рослинний гліцерин. А завдяки використанню низькотемпературної технології в процесі виготовлення мильної основи зберігаються всі поживні і зволожуючі компоненти сировини рослинного походження. Ось чому мило ручної роботи Шелсі можна назвати 100%-ним рослинним милом. Воно не містить ніякого лужного залишку і характеризується високою чистотою і виключно м'якою дією. Завдяки значному вмісту гліцерину в милі пом'якшується агресивна дія лугу. Таким чином мило забезпечує найбільш дбайливий догляд за найчутливішою шкірою, пом'якшує її і підвищує пружність.

Що стосується асортименту мила ручної роботи, яке пропонує компанія Шелсі, то воно створюється і доповнюється з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Кожне мило упаковується в індивідуальну дизайнерську коробочку, яка доповнює естетичне задоволення завдяки чудовому вигляду.

Ми впевнені, що тут ви обов'язково зможете знайти мило на свій смак, яке неодмінно викличе радісні емоції.